Positieve reacties op de nieuwe Protime Versie 4.0

15-12-2011

Voor de release van de nieuwe versie Protime Premium versie 4.0 startten we in de maand november met een demosessie voor klanten die onze software On Premise (Client/server) gebruiken.

Tijdens deze demosessie toonden we de meest in het oog springende vernieuwing nl. de visuele samenhang tussen de verschillende modules. De schermen lijken voortaan sterk op Office 2010 van Microsoft, inclusief 'Ribbon'.

Ook persoonlijke gebruikersvoorkeuren kunnen makkelijk ingesteld worden. Maar het gaat natuurlijk niet zo maar om een facelift.

In de programmatuur werd ook gewerkt aan een sterke integratie en het makkelijk wijzigen van prestaties door middel van een timesheet.

U als SaaS(Software as a Service)-gebruiker, mag deze nieuwe software verwachten in de loop van 2012 rond kwartaal 2.
Uitnodigingen voor demonstraties en meer informatie ontvangt u in het begin van 2012.

Informatie aanvraag

Wilt u informatie over Protime en onze oplossingen?
Aanvraagformulier

Of stuur ons een e-mail:
marketing@protime.eu